T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BURDUR / MERKEZ - Mehmet Akif Ersoy Halk Eğitim Merkezi(ASO)

Haberler

Şbt

 

Kültür ve Turizm Bakanlığınca verilen "Yaşayan İnsan Hazinesi" ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden alan 56 yaşındaki Burdur'un sipsi ustası Mehmet Bedel Bakanlığımıza ait Ustalar Kursiyerlerle Buluşuyor Etkinliği kapsamında bağlama ve halk oyunları kursumuzda kursiyerlerimizle bir araya geldi.

Ock

İlimizde bulunan tüm Halk Eğitimi Merkezlerimiz tarafından hazırlanan ilimize özgü hediyelik eşyaların tanıtıldığı sergimiz Sayın Valimiz Hasan ŞILDAK'ın katılımıyla açılmıştır.

Ekm

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emre ÇAY kurumumuzu ziyaret ederek kurslarımız ve kurum binamızda incelemelerde bulundu. Kurum Müdürümüz Veli AKTAŞ mevcut kurslarımız ve açılması planlanan kurslarla ilgili bilgiler verdi.

Eyl

26 Eylül 2019 Perşembe günü saat 14.00´da kurumumuz konferans salonunda İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu toplantısı Vali Yardımcımız Sayın Mehmet YILDIZ başkanlığında yapılmıştır. Toplantıda 2018/2019 yılı yaygın eğitim faaliyetleri değerlendirilerek 2019/2020 Eğitim Öğretim yılında yapılabilecek faaliyetler hakkında kurumlarla iş birliği konusu görüşülmüştür. Tüm kurumlara istemiş oldukları faaliyetler ve görüşleri sorulmuştur.

Eyl

Kurs ilanları, usta öğretici ilanları ve kurum haberleri, kurum sosyal medya hesaplarından yapılmaktadır. Duyurularımız için bizi takip ediniz.

 

www.twitter.com/burdurhem

www.facebook.com/burdurhem

www.instagram.com/burdurhem